طراحی وب سایت

وب سایت شما ویترین حرفه ای فعالیت های شما در دنیای وب است و می بایست از نظر فنی کاملا بی نقص، از نظر ظاهری شکیل و از نظر محتوا جامع و کامل باشد.طراحی و ساختن سایت و در کل راه اندازی و طراحی وب سایت امری است که امروزه وب سایت یکی از مهم ترین امور توسعه وب و موفقیت یک شخص ، شرکت یا تجارت در عرصه وب می باشد. بنابراین یک وب سایت و در واقع طراحی وب سایت باید چیزی بیش از یک طراحی وب عادی و بی روح باشد یعنی باید بگونه ای باشد که بتواند بسرعت با کاربران و مخاطبین وب سایت ارتباط متقابل خوبی برقرار کرده و سایت مربوطه را به بهترین شکل ممکن به اهداف خود برساند. طراحی وب سایت شما می بایست به گونه ای برنامه ریزی گردد تا بطور کامل خدمات ، محصولات و یا فعالیتهای هر شخص و یا سازمان را نمایان سازد و بتواند باعث افزایش بازدیدکنندگان و کاربران گردد.

پلان های طراحی وب سایت

نرم افزار های تحت وب

هیما وب ارائه دهنده ی نرم افزارهای تحت وب نظیر سامانه آموزش مجازی، سامانه sms ، فروشگاه آنلاین، سامانه مدیریت آگهی، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری و... می باشد.

CRM

مدیریت ارتباط با مشتری CRM

Customer Relationship Management بستر ارتباط با مشتری را برای شما از لحاظ ارائه خدمات نظیر ثبت اطلاعات مشتری, اتوماسیون فروش و ... را فراهم می کند.

اطلاعات بیشتر
فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

فروشگاه اینترنتی امکان معرفی سریع و راحت محصولات را برای شما امکان پذیر می کند. از اینرو شما می توانید محصولات خود را بدون واسطه به مشتریان ارائه دهید و یا ...

اطلاعات بیشتر
مدیریت آگهی

مدیریت آگهی

یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی وب سایت های آگهی است. با استفاده از این سیستم ارسال آگهی در زمینه های مختلف ازسوی کاربران صورت می گیرد و...

اطلاعات بیشتر
سامانه اس ام اس

سامانه sms

سامانه SMS یکی ازابزارهای قدرتمند مدیریت ارسال و دریافت SMS می باشدوبه دلیل داشتن امکانات فراوان به راحتی می توان متناسب با نیازهای خاص تغییرداد.

اطلاعات بیشتر
مدیریت سهام

مدیریت سهام

نرم افزار مدیریت سهام ابزاری برای سهام داران است که می توانند با ورود به این سامانه اطلاعات سهامی خود را نظیر تعداد سهام, ارزش سهام و ... مشاهده کنند. همچنین ...

اطلاعات بیشتر
مدیریت پروژه

مدیریت پروژه

از طریق سیستم مدیریت پروژه شما می توانید سیستمی کاربردی و حرفه ای جهت مدیریت پروژه ها, وظایف, فعالیت ها و روند پیشروی امور و نظارت برای اعضا را داشته باشید.

اطلاعات بیشتر
مدیریت مراکز آموزشی

مدیریت مراکز آموزشی (مدارس، آموزشگاه ها و...)

امروزه مراکز آموزشی نیز از قاعده سیستم های تحت وب مجزا نیستند و بلکه با استفاده از سیستم های تحت وب می توانند مدیریت بهینه ای بر روی سیستم آموزشی خود داشته باشند.

اطلاعات بیشتر
سیستم تخفیف گروهی

سیستم تخفیف گروهی

در طی سالهای اخیر فعالیت وب سایت های تخفیف گروهی رشد و توسعه قابل توجهی داشته، این وب سایتها علاوه بر رونق مراکز تجاری، به درآمدزایی قابل توجهی رسیده اند.

اطلاعات بیشتر
آموزش مجازی

آموزش مجازی

پیشرفت تکنولوژی تاثیر بسزایی را بروی آموزش داشته است. سیستم مدیریت محتوای آموزش نرم افزاری قدرتمند در زمینه آموزش مجازی است. که کاربران از نوع ...

اطلاعات بیشتر
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

برخی از مشتریان

 • مجموعه سیاحتی, تفریحی, فرهنگی و ورزشی خانه گنبد
 • گروه صنعتی معقول
 • موسسه حقوقی بین المللی گیتی آفرین میزان
 • شرکت الکترو رعد گلستان
 • گروه صنعتی فرنیو
 • تعاونی طاهر صنعت
 • شرکت سفیدبام کرمانیان
 • مرکز آموزش موسیقی شباهنگ
 • کارخانه کاسپین کود گلستان
 • صنایع پللاستیک ستاره
 • کارخانجات خوراک و دام طیور بنفش تپه
 • شرکت تعاونی مقاومت بندر