طراحی و ساختن سایت و در کل راه اندازی و طراحی وب سایت امری است که امروزه وب سایت یکی از مهم ترین امور توسعه وب و موفقیت یک شخص ، شرکت یا تجارت در عرصه وب می باشد. بنابراین یک وب سایت و در واقع طراحی وب سایت باید چیزی بیش از یک طراحی وب عادی و بی روح باشد یعنی باید بگونه ای باشد که بتواند بسرعت با کاربران و مخاطبین وب سایت ارتباط متقابل خوبی برقرار کرده و سایت مربوطه را به بهترین شکل ممکن به اهداف خود برساند.
طراحی وب سایت شما می بایست به گونه ای برنامه ریزی گردد تا بطور کامل خدمات ، محصولات و یا فعالیتهای هر شخص و یا سازمان را نمایان سازد و بتواند باعث افزایش بازدیدکنندگان و کاربران گردد.
امروزه تعداد افرادی که به جمعیت اینترنتی می پیوندند به شدت رو به افزایش است و این امر باعث بوجود آمدن دنیایی جدید و متفاوت گردیده ، در صورتیکه وب سایت شما به درستی آنالیز شده باشد و ساختار مناسبی داشته باشد آنگاه شما می توانید سهم خوبی در دنیای مجازی داشته باشید.

وب سایت های استاتیک:

طراحی وب استاتیک یا ایستا (Static web design) از اولین روش های طراحی وب بوده که توسط طراحان وب استفاده می شده است. در این روش تمامی اطلاعاتی که می بایست در وب سایت قرار بگیرد در اختیار طراحان و برنامه نویسان قرار داده شده و در طی انجام فرآیند طراحی، بر روی سایت قرار می گیرند.
برای تغییر اطلاعات این قبیل سایت ها، ابتدا با توجه به ساختار طراحی شده برای صفحات و پس از هماهنگی های لازم، این اطلاعات توسط طراحان سایت قابل تغییر می باشد.

وب سایت های داینامیک:

طراحی وب سایت بصورت داینامیک یا پوبا (Dynamic web design) وبسایت بطور پویا و زنده بوده و در واقع محتوا ، امکانات و قسمت های مختلف این نوع وب سایت ها قابلیت تعامل و انجام امور اتوماتیک مانند ثبت نام اعضا ، نظرسنجی ، ارسال فرم ها و... را دارند و همچنین تعداد صفحات این نوع وب سایت ها نامحدود بوده و مدیریت بخش ها و محتوای یک وب سایت داینامیک بطور کامل توسط یک پانل مدیریتی جامع صورت گرفته و کلیه امور مدیریتی و کاربری آن بطور آنلاین و توسط امکانات اتوماتیک و برنامه نویسی شده صورت می گیرد.

مشاهده پلان ها

خدمات هیما وب در زمینه طراحی وبسایت:

  1. طراحی انواع وب سایت های اینترنتی به صورت حرفه ای...
  2. گروه سایت سازی در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای...
  3. طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی با رعایت استانداردهای سئو...
  4. طراحی سایت داینامیک به صورت اختصاصی و حرفه ای
  5. طراحی سایت فروشگاهی با گرافیک بالا و سفارشی سازی
  6. طراحی پرتال(پورتال)،سایت و وب سایت برای سازمان ها و شرکت ها
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1